Aktualności


 

listek-pl

ENAPSE CUP

11.09.2015

18 grudnia odbyła się VI edycja Turnieju Piłki Siatkowej ENAPSE CUP 2015. W rywalizacji wzięło udział pięć drużyn reprezentujących sektor energetyczny: ENERGO-SYSTEM, PSE Radom, APS Energia, APS Energia Rosja, ENAP S.A. Drużyny rozegrały dwusetowe mecze w systemie każdy z każdym.  Sportowa rywalizacja , doping kibiców, okrzyki i fantastyczna atmosfera

 

Czytaj więcej...

en3

ENAPSE CUP 2015

18 grudnia odbyła się VI edycja Turnieju Piłki Siatkowej ENAPSE CUP 2015. W rywalizacji wzięło udział pięć drużyn reprezentujących sektor energetyczny: ENERGO-SYSTEM, PSE Radom, APS Energia, APS Energia Rosja, ENAP S.A. Drużyny rozegrały dwusetowe mecze w systemie każdy z każdym.  Sportowa rywalizacja , doping kibiców, okrzyki i fantastyczna atmosfera wypełniły tego dnia Halę Sportową w Kozienicach. Emocje sięgały Zenitu do ostatniej minuty turnieju. Enap reprezentowany przez Zarząd i  pracowników firmy w składzie: Dariusz Drabiuk, Tomasz Jagiełło, Michał Maszkiewicz, Tomasz Jeziorowski, Krzysztof Jeziorowski, Maciej Piórecki, Michał Kłos i Norbert Bazyl, obronił ubiegłoroczny tytuł Mistrza ENAPSE CUP. Nasi siatkarze zostali również zauważeni podczas przyznawania nagród indywidualnych. MVP turnieju został Krzysztof Jeziorowski, najlepszym atakującym- Prezes Dariusz Drabiuk, a miano najlepszego blokującego przypadło Tomaszowi Jeziorowskiemu. Po wręczeniu statuetek i medali na Hali Sportowej, wszyscy  goście zostali zaproszeni na uroczystą kolację. Serdecznie dziękujemy organizatorom- spółce APS Energia za wspaniałą zabawę.

Gratulujemy naszym Zwycięzcom i życzymy, aby zawsze byli w takiej formie!

enapse 1

 en2

 

listek-pl

Wspieraliśmy „Kozienice City Breakers”

11.07.2015

ENAP S.A. podobnie jak w roku poprzednim znalazł się na liście sponsorów Ogólnopolskiego Turnieju Break Dance „Kozienice City Breakers”. 13 czerwca 2015 roku do amfiteatru w Kozienicach przyjechali tancerze break dance z całej Polski. W konkursie wzięło udział 16 ekip 2vs2 (tancerze do 11 lat), 8 ekip 2vs2 (tancerze 12-15 lat), 14 ekip 3vs3 i 5 uczestników w Power Moves

 

Czytaj więcej...

bd1

ENAP S.A. podobnie jak w roku poprzednim znalazł się na liście sponsorów Ogólnopolskiego Turnieju Break Dance „Kozienice City Breakers”. 13 czerwca 2015 roku do amfiteatru w Kozienicach przyjechali tancerze break dance z całej Polski. W konkursie wzięło udział 16 ekip 2vs2 (tancerze do 11 lat), 8 ekip 2vs2 (tancerze 12-15 lat), 14 ekip 3vs3 i 5 uczestników w Power Moves Contest. Mamy nadzieję, że turniej na stałe wpisze się do kalendarza imprez kulturalnych Kozienic, a my co roku będziemy mogli podziwiać postępy i rozwój naszych lokalnych tancerzy.

 bd2

 

listek-pl

Podsumowanie Targów Energetab 2012

26.09.2012

W dniach 11-14.09.2012 miały miejsce 25. Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB w Bielsku Białej, w których wzięła udział rekordowa liczba 713 wystawców z całego świata. W związku z edycją jubileuszową targów, ich program został wzbogacony o bardzo dużą ilość konferencji, seminariów, prelekcji i wywiadów, a czas trwania targów wydłużony został do czterech dni

 

Czytaj więcej...

PODSUMOWANIE TARGÓW ENERGEAB 2012

W dniach 11-14.09.2012 miały miejsce 25. Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB w Bielsku Białej, w których wzięła udział rekordowa liczba 713 wystawców z całego świata.

W związku z edycją jubileuszową targów, ich program został wzbogacony o bardzo dużą ilość konferencji, seminariów, prelekcji i wywiadów, a czas trwania targów wydłużony został do czterech dni. Umożliwiło to odwiedzenie terenów targowych większej liczbie zwiedzających i dokładniejsze zapoznanie się z ofertą wystawców.

Firmy APS Energia SA i ENAP SA wystawiły się tradycyjnie na wspólnym, piętrowym stoisku w centrum najnowocześniejszej i największej hali targowej ENERGETABU – hali A.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się rozwiązania firmy ENAP SA w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii OZE, które od 2 lat znajdują się w naszej ofercie.

Firma APS Energia SA zaprezentowała na stoisku m.in. opornicę rozładowczą typu BRI/12/400, system automatycznego nadzoru potrzeb własnych SAN 3, falownik napędowy dla silników asynchronicznych typu FAT, zasilacz buforowy typu PBI 220/100 MC, falownik napędowy BFIz 5S+ SKB 10 MC, układ nadzoru baterii SAN 5-1 oraz układ kontroli doziemienia SAN 6-1

W porównaniu z ubiegłorocznymi targami bielskimi, wyraźnie wzrosło zainteresowanie fotowoltaiką oraz turbinami wiatrowymi. Wróży to bardzo dobrze rozwojowi tej gałęzi energetyki.

Jak co roku stoisko nasze odwiedzili liczni przedstawiciele elektrowni i elektrociepłowni, zakładów energetycznych oraz generalnych wykonawców EPC obiektów energetyki oraz pozostałych gałęzi przemysłu.

Wszystkim bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy za rok na pyszną kawę.


 

1listek    2listek    3listek

Kontakt


 

ENAP S.A. Główna siedziba

Wilczkowice Górne 41, 26-900 Kozienice, NIP: 812-17-75-885

ENAP S.A. Region Południe

Gdańsk ul. Marcowa 2/2A  80-178 Gdańsk

katalogi_0

.

 

 

WYSZUKAJ

                       ODNOŚNIKI PODSTAWOWE

                 RYNKI

    OFERTA SPÓŁKI ENAP

..

..

..

                        » Produkty i usługi

                        » Aktualności

                        » Kariera

                        » Alternatywne źródła energii

                  » Przemysł

                  » Papierniczy

                  » Energetyczny

                  » Chemiczny

     » Opracowanie dokumentacji projektowej

     » Kompletacje urzadzeń obiektowych

     » Wykonanie prefabrykatów montażowych

     » Dostawę materiałów i montaż urządzeń

     » Oprogramowanie sterowników

     » Wykonanie prac pomiarowych

     » Rozruch mechaniczny i technologiczny

     » Opracowanie dokumentacji

.

.

Firma ENAP S.A. uzyskała dofinansowanie z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa na realizację projektu w ramach działania 1.5 RPO WM 2007-2013, pt: „Budowa oraz unowocześnienie zaplecza produkcyjno-usługowego na potrzeby uruchomienia produkcji urządzeń elektroenergetycznych wykorzystujących odnawialne źródła energii oraz usług w zakresie badań certyfikacyjnych”. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu