Aktualności


 

listek-pl

Energetyczna dycha

03.10.2015

ENAP jako spółka promująca sport przyczyniła się do organizacji trzeciej edycji biegu „Energetyczna Dycha”. 3 października 2015 r. ponad 200 zawodników ruszyło w 10-cio kilometrową trasę prowadzącą przez piękne, nadwiślańskie tereny powiatu kozienickiego. Rekord trasy z czasem 29:49 min. ustanowił Andriy Starżyński stając jednocześnie na najwyższym podium. Wśród

 

Czytaj więcej...

IMG_4402

ENAP jako spółka promująca sport przyczyniła się do organizacji trzeciej edycji biegu „Energetyczna Dycha”. 3 października 2015 r. ponad 200 zawodników ruszyło w 10-cio kilometrową trasę prowadzącą przez piękne, nadwiślańskie tereny powiatu kozienickiego. Rekord trasy z czasem 29:49 min. ustanowił Andriy Starżyński stając jednocześnie na najwyższym podium. Wśród kobiet najlepsza okazała się Lilia Fiskovicz (34:09 min).

Nagrody zostały wręczone w Kozienickim Amfiteatrze m.in. przez reprezentanta ENAP S.A.


 

listek-pl

ENAP S.A Gepardem Biznesu 2015

12.10.2015

Dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej spółki ENAP zostały docenione przez Instytut Krajowego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015. Tytuł został przyznany firmom, których wartość rynkowa w latach 2014- 2015  wzrosła o więcej niż 10%.

Więcej o firmie na:http://www.gepardybiznesu.pl/content/view/4178/272/

 

Czytaj więcej...

gepard biznesu- dyplom

 

 

Dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej spółki ENAP zostały docenione przez Instytut Krajowego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015. Tytuł został przyznany firmom, których wartość rynkowa w latach 2014- 2015  wzrosła o więcej niż 10%.

Więcej o firmie na:http://www.gepardybiznesu.pl/content/view/4178/272/


 

listek-pl

ENAP S.A Nominacja do Godła Najlepszych firm w Polsce

13.07.2015

Miło nam poinformować, że ENAP S.A. znalazł się wśród firm nominowanych do Godła Liderów Najlepszych Firm w Polsce. W programie brane są pod uwagę instytucje publiczne oraz firmy prywatne, które cieszą się wysoką renomą, dużym zaufaniem wśród klientów, a także odznaczają się najwyższą jakością oferowanych produktów i świadczonych usług. Laureaci konkursu wyłaniani

 

Czytaj więcej...

nominacja

Nominacja do Godła Najlepszych Firm w Polsce

Miło nam poinformować, że ENAP S.A. znalazł się wśród firm nominowanych do Godła Liderów Najlepszych Firm w Polsce.

W programie brane są pod uwagę instytucje publiczne oraz firmy prywatne, które cieszą się wysoką renomą, dużym zaufaniem wśród klientów, a także odznaczają się najwyższą jakością oferowanych produktów i świadczonych usług.

Laureaci konkursu wyłaniani są na podstawie analizy niezależnych danych rynkowych, raportów przedstawicieli regionalnych oraz badań marketingowych.

Mamy nadzieję, że nasze dotychczasowe osiągnięcia, dbałość o jakość produktów i usług oraz nieszablonowe podejście do klienta zostaną docenione.


 

1listek    2listek    3listek

Kontakt


 

ENAP S.A. Główna siedziba

Wilczkowice Górne 41, 26-900 Kozienice, NIP: 812-17-75-885

ENAP S.A. Region Południe

Gdańsk ul. Marcowa 2/2A  80-178 Gdańsk

katalogi_0

.

 

 

WYSZUKAJ

                       ODNOŚNIKI PODSTAWOWE

                 RYNKI

    OFERTA SPÓŁKI ENAP

..

..

..

                        » Produkty i usługi

                        » Aktualności

                        » Kariera

                        » Alternatywne źródła energii

                  » Przemysł

                  » Papierniczy

                  » Energetyczny

                  » Chemiczny

     » Opracowanie dokumentacji projektowej

     » Kompletacje urzadzeń obiektowych

     » Wykonanie prefabrykatów montażowych

     » Dostawę materiałów i montaż urządzeń

     » Oprogramowanie sterowników

     » Wykonanie prac pomiarowych

     » Rozruch mechaniczny i technologiczny

     » Opracowanie dokumentacji

.

.

Firma ENAP S.A. uzyskała dofinansowanie z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa na realizację projektu w ramach działania 1.5 RPO WM 2007-2013, pt: „Budowa oraz unowocześnienie zaplecza produkcyjno-usługowego na potrzeby uruchomienia produkcji urządzeń elektroenergetycznych wykorzystujących odnawialne źródła energii oraz usług w zakresie badań certyfikacyjnych”. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu