Aktualności


listek-pl

Świąteczne życzenia od Enap S.A.

13.04.2022

.

.

.

Czytaj więcej...

ENAP_kartka Święta Wielkanocne_2022

Aktualności


listek-pl

Świąteczne życzenia od Enap S.A.

21.12.2021

.

.

.

Czytaj więcej...

ENAP_E-kartka_PL


listek-pl

Jubileusz 20-lecia firmy ENAP S.A.

09.12.2021

.

.

.

Czytaj więcej...

Jubileusz 20-lecia firmy ENAP S.A.

.

ENAP S.A. obchodzi 20. rocznicę działalności na polskim rynku. Spółka świadcząca usługi w zakresie dostaw, montażu i uruchomień Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki oraz prac elektrycznych i teletechnicznych jest obecna w Polsce od 2001 roku.

.

1 grudnia 2021 roku minęła 20. rocznica utworzenia firmy ENAP. Założycielami firmy byli pracownicy Energoaparatury – oddziału Kozienice. Przez pierwsze lata funkcjonowała jako spółka pracownicza zatrudniająca kadrę z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w energetyce oraz chemii.

Firma ENAP sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność od zlecenia w Elektrowni Kozienice – „Ogrzewanie pomiarów na walczaku poziomu na bloku 500 MW”. W 2004 r. firma wdrożyła system zarządzania ISO 9001.

ENAP to spółka świadcząca usługi w zakresie dostaw, montażu i uruchomień Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki oraz prac elektrycznych i teletechnicznych. Przez cały okres swojej działalności bezpośrednio i pośrednio wpływa na poprawę jakości środowiska poprzez realizację projektów mających na celu redukcję emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Spółka z sukcesem wykonała osiemnaście Instalacji Katalitycznego Odazotowania Spalin oraz osiem Instalacji Odsiarczania Spalin w branży automatyki.

Z okazji jubileuszu 20-lecia firmy Enap S.A. w dniu 3 grudnia br. w restauracji Jovita w Kozienicach odbyła się uroczysta kolacja. Przybyłych zaproszonych gości oraz pracowników przywitał obecny Prezes ENAP S.A. Grzegorz Szaniawski wraz z jednym z założycieli Spółki, Członkiem Zarządu oraz wieloletnim Dyrektorem Działu AKPiA Tomaszem Jagiełło, który w swoim przemówieniu zaprezentował historię powstania Spółki.
W przemówieniu Prezesa Grzegorza Szaniawskiego nie zabrakło podziękowań dla gości za dotychczasową współpracę oraz okazane zaufanie. Specjalne podziękowania skierował również do pracowników Spółki, którzy przyczynili się istotnie do jej rozwoju.

Na zakończenie części oficjalnej Dariusz Drabiuk, Dyrektor ds. Operacji Zagranicznych w APS Energia S.A. w imieniu Prezesa Zarządu Piotra Szewczyka, przekazał na ręce władz Spółki życzenia jubileuszowe wraz z upominkiem. Podczas wydarzenia nie zabrakło również jubileuszowego tortu.

Uroczysta kolacja 20-lecia ENAP S.A. była okazją do wspomnień oraz podsumowań dotychczasowej działalności ze wskazaniem kierunków rozwoju firmy na przyszłość.

.

Wszystkim Gościom, Sympatykom i Przyjaciołom firmy ENAP S.A.
dziękujemy za przybycie oraz dotychczasową współpracę.

.

.ddddd

 


listek-pl

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wspólnego stoiska APS Energia SA i ENAP SA

30.08.2021

.

.

.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wspólnego stoiska APS Energia SA i ENAP SA na 34. Międzynarodowych Targach Energetycznych ENERGETAB 2021.

Zaproszenie Energetab 2021_APS Energia_ENAP


listek-pl

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składamy życzenia

08.03.2021

.

.

.

Czytaj więcej...

życzenia3


Czytaj więcej...

Informacja

 

APS Energia S.A. oraz WB Electronics S.A. podpisały list intencyjny w sprawie możliwej sprzedaży większościowego pakietu spółki ENAP S.A. będącej w grupie kapitałowej APS od 2008 roku. Spółka ENAP S.A. widzi w tej strategii swoją szansę rozwoju w rynkach nowych technologii – magazyny energii. To dobry moment dla naszej firmy, która będzie obchodzić w tym roku 20-lecie swojej działalności.

.

 


Czytaj więcej...

kartka 4

.

 


listek-pl

Międzynarodowe Energetyczne Targi ENERGETAB

29.09.2020

.

.

.

.

Czytaj więcej...

Międzynarodowe Energetyczne Targi ENERGETAB

W dniach 15-17 września 2020r. odbyły się 33 Międzynarodowe Energetyczne Targi ENERGETAB w Bielsku-Białej.  Firma ENAP SA wraz ze spółką APS Energia po raz kolejny współuczestniczyli w tym ważnym wydarzeniu. Tegoroczna edycja targów odbyła się w okresie trudnym dla gospodarki, w tym także dla sektora energetycznego. ZIAD Bielsko-Biała S.A. jako organizator dołożył wszelkich starań, aby wydarzenie było bezpieczne dla wystawców oraz osób zwiedzających.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym gościom za przybycie. Do zobaczenia za rok.

Miejmy nadzieję, że będzie to lepszy czas dla nas wszystkich.

 

energ

 

.

 


listek-pl

Informacja o zmianie Zarządu – 01.04.2020

01.04.2020

.

.

.

.

Czytaj więcej...

Informacja o zmianie Zarządu – 01.04.2020

Z dniem 01 Kwietnia 2020 r. decyzją uchwały Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Spółki podjętych w dniu 30 marca 2020 roku zmianie uległ skład Zarządu.

Obowiązki dotychczasowego Prezesa przejął Pan Grzegorz Szaniawski,  dotychczas  zastępca Dyrektora ds. Rozwoju naszej spółki.

Panu Prezesowi Dariuszowi Drabiukowi dziękujemy za wieloletnią współpracę oraz zaangażowanie w rozwój firmy. Życzymy wielu sukcesów oraz spełnienia zawodowego!

 

.

 


listek-pl

Siatkarze KKS Kozienice odnieśli trzecie zwycięstwo w sezonie.

18.11.2019

.

.

.

.

Czytaj więcej...

Siatkarze KKS Kozienice odnieśli trzecie zwycięstwo w sezonie.

 

siatka2

.

W ostatni weekend siatkarze KKS Kozienice pokonali na własnym parkiecie zawodników KS SMS Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec wynikiem 3:0. Kozieniczanie odnieśli trzecie zwycięstwo w sezonie. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny pojedynek, tym razem na wyjeździe, który KKS Kozienice rozegra już 23 listopada!

 


listek-pl

Zakończyliśmy projekt dostawy i montażu 209 rozdzielnic NN wraz z uruchomieniem na 6 stacjach II Linii Metra Warszawskiego.

07.11.2019

.

.

.

.

Czytaj więcej...

Zakończyliśmy projekt dostawy i montażu 209 rozdzielnic NN wraz z uruchomieniem na 6 stacjach II Linii Metra Warszawskiego.

 

Miło nam poinformować, że nasza firma ENAP S.A. zakończyła realizację drugiego etapu rozbudowy Metra Warszawskiego jako wyłączny prefabrykator rozdzielnic niskiego napięcia. Dla Generalnego Wykonawcy firmy Gülermak dostarczyliśmy na etapie rozbudowy łącznie 209 rozdzielnic. II etap obejmował 6 stacji metra w tym odcinka wschodniego: Szwedzką, Targówek Mieszkaniowy, Trocką oraz stacje odcinka zachodniego: Płock, Młynów i Ks. Janusza.

W ramach zadania wykonywane były rozdzielnice dla stacji, wentylatorni i tuneli międzystacyjnych.

W chwili obecnej stacje odcinka wschodniego zostały już uruchomione i oddane do eksploatacji. Stacje odcinka zachodniego są w fazie przygotowania do odbiorów technicznych.

Planowany termin odbiorów – 28.11.2019. Głównym dostawcą komponentów do prefabrykacji była firma EATON ELECTRIC.

.

m1 m2


Czytaj więcej...

32. Edycja międzynarodowych targów energetycznych ENERGETAB 2019 za nami.

Tegoroczna 32. edycja międzynarodowych energetycznych targów ENERGETAB 2019 odbyła się w dniach 17-19 września na terenach ekspozycyjnych ZIAD Bielsko-Biała SA. Impreza zgromadziła  724 wystawców z 24 krajów Europy, Azji i USA. Firma ENAP SA wraz ze spółką APS Energia po raz kolejny wzięły udział w tym ważnym wydarzeniu. Jak co roku, targom towarzyszyły liczne spotkania, rozmowy i prezentacje. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym gościom za liczne przybycie i zainteresowanie naszym stoiskiem. Do zobaczenia za rok, wyjątkowa kawa będzie na Was czekać.   dav _DSC3988 _DSC4192 1 _DSC4072 2 20190918_142046


listek-pl

ZAPROSZENIE ENERGETAB 2019

17.09.2019

.

.

.

.


listek-pl

ENAP SA jednym ze współorganizatorów seminarium „BEZPIECZEŃSTWO PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH W ENERGETYCE I PRZEMYŚLE”.

13.06.2019

.

.

.

Czytaj więcej...

_DSC3221 _DSC3222 _DSC3264 _DSC3282   W dniach 23-24 maja 2019 roku odbyła się konferencja „BEZPIECZEŃSTWO PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH W ENERGETYCE I PRZEMYŚLE” na terenie hotelu Warszawianka w Jachrance. Organizatorami tego wydarzenia były firmy: ENAP SA, APS Energia, Grupa WOLFF, Kaczmarek Electric SA, MERCON Sp. z o.o., Sevitel Sp. z o.o. oraz ZEG-Energetyka Sp. z o.o. Dwudniowe wydarzenie poświęcone było tematyce bezpieczeństwa procesów technologicznych. Konferencja skierowana była do przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży energetycznej i przemysłowej, przedstawicieli przemysłu petrochemicznego, biur projektowych oraz firm inżynieryjnych i badawczych. Spotkaniu towarzyszyła uroczysta kolacja z atrakcyjną oprawą artystyczną.   W imieniu firmy Enap SA dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu.   semi



listek-pl

Enap S.A. i APS Energia uczestnikiem 31 Międzynarodowych Targów Energetycznych ENERGETAB 2018

20.09.2018

.

.

.

.

Czytaj więcej...

Enap S.A. i APS Energia uczestnikiem 31 Międzynarodowych Targów Energetycznych ENERGETAB 2018

W dniach 11-13 września odbyła się 31 edycja Międzynarodowych Targów Energetycznych ENERGETAB 2018 organizowanych przez ZIAD Bielsko-Biała SA . W wydarzeniu uczestniczyło 712 wystawców z 23 krajów europejskich i azjatyckich. Firma  ENAP S.A. i APS Energia po raz kolejny wzięły udział w jednym z najważniejszych wydarzeń w branży. Prezentowaliśmy swoje produkty i usługi w centrum największej hali targowej Energetabu. Profesjonalny zespół oraz serdeczna atmosfera, która towarzyszyła spotkaniom biznesowym sprawia, iż każdego roku odwiedza nas coraz liczniejsze grono Klientów. Atrakcją naszego stoiska były pokazy kuchni molekularnej oraz piękne hostessy serwujące napoje na barach ledowych.   Wszystkim Klientom bardzo dziękujemy.   20180912_161921   Energetab2   aps enap targi


listek-pl

Enap S.A. po raz kolejny darczyńcą kampanii społeczno-charytatywnej

14.06.2018

.

.

.

.

Czytaj więcej...
 Plakat_2018   Enap S.A. po raz kolejny darczyńcą kampanii społeczno-charytatywnej „Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi”, która odbędzie się w nadchodzący weekend na terenie miasta Kozienice. W ramach tegorocznej kampanii przewidziano m.in. wykład prof. Zbigniewa Noweckiego z Centrum Onkologii – Instytutu im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie, spotkanie z kajakarzem i brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Atlancie – Piotrem Markiewiczem oraz Włodzimierzem Zawadzkim – zapaśnikiem i złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Atlancie.

    Serdecznie zapraszamy do czynnego uczestnictwa w tej akcji !

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ


listek-pl

ENAP  Z  NOWYM  KONTRAKTEM AKPiA

09.04.2018

.

.

.

.

Czytaj więcej...
  pomorzanyenap   ENAP  Z  NOWYM  KONTRAKTEM W OBSZARZE AKPiA  – ELEKTROWNIA POMORZANY Kolejnym wyzwaniem dla zespołu Enap S.A. jest podpisana w marcu 2018r  umowa ze Spółką Polimex-Energetyka na „kompleksowe wykonanie prac branży AKPiA wraz z dostawą DCS”. Przedmiotem umowy w ramach realizowanego przez Polimex projektu budowy Instalacji Odsiarczania Spalin jest zaprojektowanie, dostawa, montaż, implementacja algorytmów sterowania , komunikacja z istniejącym systemem DCS, oprogramowanie i uruchomienie systemu DCS, wykonanie badań pomiarów i prób oraz opracowanie dokumentacji jakościowej i powykonawczej. Zamówienie realizowane jest w formule „pod klucz”. Wartość całego kontraktu przekracza kwotę 5,5 mln zł netto. Inwestycja realizowana w ramach „Programu inwestycyjnego Elektrowni Pomorzany” przy udziale Enap S.A. zapewni wydłużenie zdolności eksploatacyjnych o kolejne 20 lat.

listek-pl

Życzenia Wielkanocne

29.03.2018

.

.

.

.

Czytaj więcej...
 kartkaswieta2 poprawionac

 


listek-pl

Życzenia Dla Kobiet

08.03.2018

.

.

.

.

Czytaj więcej...

 

.

.kwiaty2

.

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.


listek-pl

Życzenia Świąteczne

19.12.2017

.

.

.

.

Czytaj więcej...

E-kartka_Enap34545

.

.


listek-pl

Zapraszamy na LinkedIn ENAP S.A.

14.12.2017

.

.

.

.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na LinkedIn ENAP S.A.

.

.

linkedin


listek-pl

Młodzi siatkarze w koszulkach Enapu

24.11.2017

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć Klub Sportowy ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce. Cieszymy się z wygranego meczu z MKS MDK Warszawa i tym samym gratulujemy awansu do I ligii. Młodym zawodnikom życzymy dalszej przygody z piłką.

.

Czytaj więcej...

Młodzi siatkarze w koszulkach Enapu

24.11.2017

Młodzi siatkarze2 Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć Klub Sportowy ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce. Cieszymy się z wygranego meczu z MKS MDK Warszawa i tym samym gratulujemy awansu do I ligii. Młodym zawodnikom życzymy dalszej przygody z piłką. Niech Was zaprowadzi daleko, a przy tym zawsze sprawia dużo radości !!!


listek-pl

ENAP i APS ENERGIA WYSTAWCĄ NA TARGACH ENERGETAB 2017

14.09.2017

W dniach 12-14 września br. ENAP wraz ze spółką APS Energia uczestniczył jako wystawca na Międzynarodowych Energetycznych Targach ENERGETAB 2017, które odbyły się w Bielsku-Białej. Na tegorocznych targach uczestniczyło ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji…

.

Czytaj więcej...

ENAP i APS ENERGIA WYSTAWCĄ NA TARGACH ENERGETAB 2017 W BIELSKU-BIAŁEJ

14.09.2017

 W dniach 12-14 września br. ENAP wraz ze spółką APS Energia uczestniczył jako wystawca na Międzynarodowych Energetycznych Targach ENERGETAB 2017, które odbyły się w Bielsku-Białej. Na tegorocznych targach uczestniczyło ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji, aby zademonstrować swoje najnowsze produkty dla przemysłu energetycznego. Pomimo niepogody w pierwszy dzień targów, w alejkach między namiotami i w ich wnętrzach, nie brakowało licznego grona zwiedzających. W kolejnych dniach targów słońce nie opuściło Bielska a zwiedzających i wystawców nie opuszczał dobry nastrój. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym gościom za przybycie i zainteresowanie naszym stoiskiem. Gratulujemy naszym koleżankom i kolegom z APS Energia  zdobycia  Złotego Medalu za produkt: Magazyn Energii ze sterownikiem funkcji sieciowych poprawy jakości energii w stacjach przesyłowych średniego i niskiego napięcia i poprawy współczynników SAIDI i SAIFI Do zobaczenia za rok 😊 manufakturaobrazu.pl_apsenergia_2017_2 10 _DSC0444 _DSC0497 _DSC0563 _DSC0619 _DSC0676 20170912_120520 20170912_120801 ffff


listek-pl

ENAP S.A. zakończył w terminie dwa projekty na obiekcie Ciech Soda

25.08.2017

ENAP S.A. zakończył w terminie dwa projekty na obiekcie Ciech Soda w Inowrocławiu. Pierwszym projektem było wykonanie prac montażowych z zakresu AKPiA oraz elektryki na Instalacji Odsiarczania Spalin,  którego zleceniodawcą był Valmet Technologies, natomiast głównym…

.

Czytaj więcej...

ENAP S.A. zakończył w terminie dwa projekty na obiekcie Ciech Soda w Inowrocławiu.

25.08.2017

ENAP S.A. zakończył w terminie dwa projekty na obiekcie Ciech Soda w Inowrocławiu. Pierwszym projektem było wykonanie prac montażowych z zakresu AKPiA oraz elektryki na Instalacji Odsiarczania Spalin,  którego zleceniodawcą był Valmet Technologies, natomiast głównym inwestorem Ciech Soda Polska. Enap S.A. był również dostawcą pakietu projektów dla wymienionych branż. Prace realizowane były od grudnia 2016 r. do lipca 2017r. Wszystkie prace przebiegały pomyślnie. Pod koniec lipca br. firma Enap terminowo przekazała powyższy zakres prac na tym obiekcie.

W okresie od maja do sierpnia br. Enap S.A. realizował również prace montażowe  z zakresu AKPiA oraz elektryki dla Instalacji Katalicznego Odazotowania Spalin kotła 3 w Ciech Soda Inowrocław. Prace montażowe z zakresu AKPiA oraz elektryki ,jak również udział w ruchu technologicznym oraz gwarancyjnym Instalacji ,ENAP wykonał na zlecenie Valmet Technologies. Prace przebiegały pomyślnie a projekt zakończono w terminie. Po raz kolejny firma Enap S.A. potwierdziła dobrą jakość a wartość obu zleceń przekroczyła kwotę 6 milionów złotych.

Ciech Soda Inowrocław


listek-pl

ENAP PO RAZ KOLEJNY WSPIERAŁ„ KOZIENICE CITY BREAKERS”

10.06.2017

10 czerwca br. w amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim odbył się  IV Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance „KOZIENICE CITY BREAKERS”. Jury oceniało poczucie rytmu, technikę oraz trudność wykonywanych figur. Zwieńczeniem imprezy był koncert kultowego zespołu hip-hop KALIBER44.

.

Czytaj więcej...

ENAP PO RAZ KOLEJNY WSPIERAŁ„ KOZIENICE CITY BREAKERS”

10.06.2017

10 czerwca br. w amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim odbył się  IV Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance „KOZIENICE CITY BREAKERS”. Jury oceniało poczucie rytmu, technikę oraz trudność wykonywanych figur. Zwieńczeniem imprezy był koncert kultowego zespołu hip-hop KALIBER44.

Breakdance1

Breakdance2

Breakdance3

Zdjęcia pochodzą z archiwum KDK.

Podziękowanie BreakDance


listek-pl

ENAP S.A. wystawcą na targach Power Gen Europe 2017 w Kolonii

30.06.2017

W dniach 27-29 czerwca 2017,ENAP S.A. wraz z APS Energia uczestniczyły jako wystawca w największych Europejskich Targach Energetycznych Power Gen Europe…

.

Czytaj więcej...

ENAP S.A. wystawcą na targach Power Gen Europe 2017 w Kolonii

30.06.2017

W dniach 27-29 czerwca 2017,ENAP S.A. wraz z APS Energia uczestniczyły jako wystawca w największych Europejskich Targach Energetycznych Power Gen Europe. Tegoroczna edycja targów odbyła się w Kolonii i zgromadziła 10 tys. zwiedzających z ponad 100 krajów.

Enap S.A. i APS Energia uczestniczyły w wydarzeniu po raz pierwszy jako wystawca. Targi były znakomitą okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz wymiany branżowych doświadczeń. Nasze stoisko odwiedzili goście m.in. z Wielkiej Brytanii, Niemiec Rosji, Ukrainy, Turcji, Uzbekistanu, Iranu, Korei, Chin i Japonii.

3tar

2tar

1tar


listek-pl

PO RAZ KOLEJNY WSPIERA IDĘ CZERWCOWĄ

21.06.2017

ENAP S.A. po raz kolejny włączył się w realizację II edycji kampanii społeczno – charytatywnej „ Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi”, która odbyła się 17-18 czerwca 2017r.

.

Czytaj więcej...
Sukces poprzedniej kampanii oraz świadomość wysokiej zachorowalności na ten rodzaj nowotworu wśród kobiet, skłoniły Fundację Energia – Działanie do przeprowadzenia kolejnej edycji wyżej wymienionej kampanii. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na wczesną diagnozę nowotworu piersi u kobiet z Ziemi Kozienickiej w przedziale wiekowym 18-49 lat (populacje nieobjęta programem profilaktycznym NFZ) oraz leczenie i rehabilitację kobiet dotkniętych chorobą nowotworową, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. W ramach tegorocznej kampanii przewidziano m.in. wykłady edukacyjne dotyczące profilaktyki raka piersi, loterię fantową, zawody pływackie, konkurs wiedzy olimpijskiej, zawody kajakowe, maraton matematyczny, koncert. Zorganizowane zostały również rozgrywki siatkówki plażowej, w których udział wziął pracownik firmy ENAP – Krzysztof Jeziorowski i zajął wraz ze swoją drużyną 2 miejsce na podium. Puchar Prezesa ENAP-u zdobyła drużyna, w której gościnnie zagrał Paweł Kaczorowski – były zawodnik Politechniki Warszawskiej wraz z Tomaszem Trelą i Markiem Grzelakiem. Serdecznie gratulujemy!!! RAK TO NIE WYROK. TO IMPULS DO DZIAŁANIA. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!

ida1 ida2 ida3 ida4


listek-pl

ENAP Team uczestnikiem V Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Plażowej

19.06.2017

ENAP Team uczestnikiem V Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Plażowej Kozienice 2017, Eliminacje Mistrzostw Polski Na turniej zgłosiło się aż 18 drużyn, dlatego imprezę przedłużono do trzech dni. W piątek od godz. 11:15 ruszyły eliminacje do turnieju głównego.

Czytaj więcej...
Z 10 drużyn biorących udział w eliminacjach, w sobotę dalej rywalizowało 8, a do stawki dołączyło kolejne 8 par (rozstawionych ze względu na punkty w rankingu).

1siatpop

Od eliminacji rozgrywanych systemem grupowym, zmagania rozpoczęła nasza para Lipińska-Jeziorowska / Świstek, reprezentujące ENAP Team. Dziewczyny swój pierwszy mecz w eliminacjach niestety przegrały, lecz następne wygrane spotkanie zagwarantowało im udział w turnieju głównym, gdzie wystartowały z pozycji R13. W swoim pierwszym meczu turnieju głównego rozgrywanym już systemem brazylijskim, nasze reprezentantki musiały uznać wyższość pary Wiatr / Szałankiewicz przegrywając 2 – 0 (-14, -23). Jak się później okazało para ta zagrała w wielkim finale, ostatecznie zajmując 2 miejsce w całym turnieju. Kolejne spotkanie poszło już po myśli naszej drużyny. Dziewczyny w dwóch setach pokonały parę Kirszenstein / Majkowska, co gwarantowało im dalszą grę. W kolejnym spotkaniu na drodze ENAP Team stanęła para  Karasiewicz / Balcerowicz. Nasze „plażowiczki” nie rozpoczęły najlepiej tego spotkania przegrywając bez walki pierwszy set. W tym samym momencie, kiedy po raz pierwszy tego dnia na niebie pokazało się słońce, nasze dziewczyny, jakby naładowane promieniami zaczęły grać jak z nut, dzięki czemu kolejne dwa sety padły łupem Lipińskiej-Jeziorowskiej / Świstek. Wygrana pozwoliła przejść na wyższy poziom rozgrywek i w następnym spotkaniu zmierzyć się z parą Tokarska / Tylutki. Mecz ten był już 4 spotkaniem rozgrywanym tego dnia przez nasze reprezentantki. Po ich twarzach widać było spore zmęczenie, ale nie zamierzały odpuszczać. Para, z którą przyszło się mierzyć rozgrywki rozpoczynała z pozycji R6, a ostatecznie zajęła 5 miejsce w zawodach. Do tego spotkania dziewczyny podeszły zmotywowane i pełne energii. Każda akcja obfitowała w spektakularne obrony oraz ataki, widać było, że żadna ze stron nie odpuści i będzie walczyć do końca. Zapełnione trybuny, głośny doping dla naszej drużyny oraz zdrowie pozostawione na piachu przez dziewczyny nie wystarczyły do pokonania doświadczonej pary Tokarska / Tylutki. Przegrywamy 2 – 0 (-11, -19) i tym samym odpadamy z turnieju ostatecznie zajmując punktowane 7 miejsce. Z naszej strony serdecznie gratulujemy dziewczynom ugranego wyniku oraz życzymy dalszych sukcesów. Brawo Monika. Brawo Klaudia! Brawo ENAP Team. Niżej zapraszamy do galerii zdjęć z V Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Plażowej Kozienice 2017.

3siat pop

4siat pop

siatka6

siatka7

siatka8


listek-pl

ENAP Diamentem Forbesa 2017

09.02.2017

Ponad 500 firm na Mazowszu, a wśród nich Enap S.A. na 67 miejscu. Ranking Diamentów Forbesa jest ogłaszany już od 10 lat. Enap po raz kolejny znalazł się w gronie przedsiębiorstw wyróżnianych w tym prestiżowym rankingu.

Czytaj więcej...

ENAP –  DIAMENTEM FORBESA 2017

  diament

Ponad 500 firm na Mazowszu, a wśród nich Enap S.A. na 67 miejscu. Ranking Diamentów Forbesa jest ogłaszany już od 10 lat. Enap po raz kolejny znalazł się w gronie przedsiębiorstw wyróżnianych w tym prestiżowym rankingu. W zestawieniu przygotowanym przez niezależnych ekspertów, znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Przy tworzeniu rankingu pod uwagę brany był poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności oraz nakłady na inwestycje. W kategorii 5-50 mln zł przychodu nasza firma odnotowała 48,93% wzrostu wartości, co uplasowało ją na wysokiej pozycji.   Diamenty pozycja enap   Tytuł ten jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.  Jest to potwierdzenie profesjonalizmu i rzetelnego prowadzenia biznesu, a także dowód na to, że firma zmierza w dobrym kierunku. Wszystkim laureatom tegorocznego zestawienia Diamenty Forbesa serdecznie gratulujemy! Więcej informacji na stronie www.diamenty.forbes.pl


listek-pl

ENAP S.A Diamentem Forbesa 2016

16.05.2016

Enap poraz kolejny znalasł się w gronie przedsiębiorstw wyróżnionych w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2016. W klasyfikacji znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Przy tworzeniu rankingu pod uwagę brany był poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności oraz nakłady na inwestycje.

Czytaj więcej...

ENAP S.A. Diamentem Forbesa 2016

ENAP po raz kolejny znalazł się w gronie przedsiębiorstw wyróżnionych w prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa 2016”.

W klasyfikacji znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.  Przy tworzeniu rankingu pod uwagę brany był poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności oraz nakłady na inwestycje.

diament forbesa akt

ENAP znalazł się na 34 miejscu w województwie mazowieckim w kategorii 5-50 mln zł przychodu. W latach 2012-2014 odnotował 59,11% wzrostu wartości.

Tytuł Diamentu Forbesa jest zwieńczeniem starań i działań podejmowanych przez ENAP na przestrzeni lat. Jest również olbrzymim wyróżnieniem i motywacją do dalszego rozwoju.


listek-pl

ENAP S.A Gazelą Biznesu 2015

11.04.2016

Miło nam poinformować, że  ENAP został wyróżniony w prestiżowym rankingu  „Gazela Biznesu 2015”. 9 marca br. w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród „Gazele Biznesu 2015” dla województwa mazowieckiego. Po raz szesnasty Puls Biznesu w swoim rankingu wyróżnił najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie firmy. O miejscu…

Czytaj więcej...

Gazele_2015_RGB

Miło nam poinformować, że  ENAP został wyróżniony w prestiżowym rankingu  „Gazela Biznesu 2015”. 9 marca br. w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród „Gazele Biznesu 2015” dla województwa mazowieckiego. Po raz szesnasty Puls Biznesu w swoim rankingu wyróżnił najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie firmy. O miejscu firmy na liście rankingowej decydował wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat, tj. 2012- 2014. Ranking opracowany został przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland, która dokonała weryfikacji danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

158914,739253,f_663_663

gazele

Więcej na: http://gazele.pb.pl/


listek-pl

Życzenia Wielkanocne

26.03.2016

MZ okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych składamy Państwu najlepsze życzenia. Niech ten szczególny czas będzie czasem zadumy, wyciszenia, wypoczynku i prawdziwej radości w rodzinnym gronie.

Zarząd i Pracownicy Enap S.A

Czytaj więcej...

Wielkanoc Życzenia 2016_ENAP_PL


1listek    2listek    3listek

Kontakt


ss

ENAP S.A. Główna siedziba

Wilczkowice Górne 41, 26-900 Kozienice, NIP: 812-17-75-885

ENAP S.A. Region Południe

ul. Porcelanowa 10 pok. 2, 40-246 Katowice

katalogi_0
.

WYSZUKAJ

                       ODNOŚNIKI PODSTAWOWE

                 RYNKI

    OFERTA SPÓŁKI ENAP

..
..
..

                        » Produkty i usługi

                        » Aktualności

                        » Kariera

                        » Alternatywne źródła energii

                  » Przemysł

                  » Papierniczy

                  » Energetyczny

                  » Chemiczny

     » Opracowanie dokumentacji projektowej

     » Kompletacje urzadzeń obiektowych

     » Wykonanie prefabrykatów montażowych

     » Dostawę materiałów i montaż urządzeń

     » Oprogramowanie sterowników

     » Wykonanie prac pomiarowych

     » Rozruch mechaniczny i technologiczny

     » Opracowanie dokumentacji

.

.

Firma ENAP S.A. uzyskała dofinansowanie z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa na realizację projektu w ramach działania 1.5 RPO WM 2007-2013, pt: „Budowa oraz unowocześnienie zaplecza produkcyjno-usługowego na potrzeby uruchomienia produkcji urządzeń elektroenergetycznych wykorzystujących odnawialne źródła energii oraz usług w zakresie badań certyfikacyjnych”. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu